Przy czym chętnie bawią się ludzie na weselach?

 

Czy charakteryzuje się dobry zespół na wesele? Według mnie powinien on potrafić grać różnego rodzaju muzykę. Świetny przykład stanowi Zespół-Fiesta z Lublina . Udowadnia on, że jeden zespół na wesele może zagrać różne hity.

 

  • Piosenki nowe, najnowsze hity pop-owe.
  • Dawne hity, które królowały w Polsce kilka, a nawet kilkadziesiąt lat temu.
  • Piosenki Disco Polo.

 

Wszystkie te typy muzyki są dobre do zabawy. Oczywiście to, która muzyka jest najlepsza zależy w dużej mierze od gości. Warto jest szukać zespołu na wesele, który umie grać piosenki Disco Polo. Być może wszyscy śmieją się z tego gatunku muzycznego, jednak jest on mimo wszystko bardzo popularny i wiele osób najlepiej się bawi właśnie przy takich hitach.

 

Osobiście lubię gdy zespół na wesele potrafi zagrać również inne piosenki, ponieważ one są świetnym urozmaiceniem repertuaru. Disco Polo jest fajne, jednak ograniczenie się tylko do tego stylu muzycznego według mnie nie jest dobrym pomysłem. Dlatego szukając zespołu na swoje wesele zawsze pytałem się o to jakie utwory mogą być grane, albo po prostu przeglądałem różne filmy na YouTube danego zespołu i patrzyłem jakie piosenki na nich są grane.

 

 

Warto wybierając zespół myśleć o gościach, ponieważ jeżeli dokonasz dobrego zespołu, to będą oni dobrze się bawić i będzie to dla nich świetna impreza.