Jak powinna wyglądać profesjonalna agencja zajmująca się executive search?

 

Executive search to sposób pozyskiwania pracowników, który polega na na bezpośrednim wyszukiwaniu kandydatów spełniających określone kryteria i proponowaniu włączenia ich do procesu rekrutacyjnego. pgconsulting.eu/executive-search-headhunting-strefa-rozwoju-pracownikow zajmuje się tym zawodowo. Szukający skupiają się na kandydatach pasywnych, a więc nie poszukujących aktualnie zatrudnienia i posiadających niecodzienne kompetencje, umiejętności, doświadczenia zawodowe. W Krakowie jest mnóstwo takich osób, które dzięki executive search zostały odnalezione.

 

Obecnie w okolicach Krakowa można zauważyć szybki wzrost ilości i jakości usług wspierających rekrutację bezpośrednią a zarazem uzupełniających szansę kandydatów na zaproszenie do takiej rekrutacji.

 

Nabierającym rozpędu trendem w Krakowie jest przejście headhuntingu z formy rekrutacji zarezerwowanej dla wyższej kadry menadżerskiej, oraz specjalistów posiadających unikatowe umiejętności, do metody stosowanej także w sytuacji selekcji na stanowiska niższego szczebla.

 

Dlaczego korporacje wybierają executive search?

 

  • Executive Search ta usługa na pewno ci pomoże.

    Firmy executive search sformują i zamieszczą ogłoszenie.

  • Przeprowadzą selekcje nadesłanych zgłoszeń.
  • Spotkają się z kandydatami spełniającymi kryteria.
  • Sprawdzą kwalifikacje oraz referencje.
  • Wybierzemy najlepsze osoby, które zarekomendujemy do współpracy.
  • Ustalą czego wymagasz od przyszłego pracownika i tworzymy unikalny profil kandydata.

 

Chcesz mieć conajmniej 90% pewności, że znajdziesz odpowiedniego pracownika do swojej działalności? Wybierz Executive Search ta usługa na pewno ci pomoże.