Gdzie pracuje najlepszy w Polsce dentysta? Kraków!

 

Kraków ponownie wygrał w rankingu medycznym. Tym razem w rankingu, którego celem było wyłonienie najlepszego lekarza o specjalizacji dentysta. Kraków nie tylko tego lekarza wykształcił, ale też jest jego miejscem pracy. To naprawdę świetny lekarz – mówią dentyści z Krakowa www.dentalpark-krakow.pl/ , którzy blisko współpracują z naszym zwycięzcą.

 

Dentyści z Krakowa uczą najmłodszych, aby dbać o zęby co dzień.
Dentyści z Krakowa uczą najmłodszych, aby dbać o zęby.

 

Dlaczego akurat Kraków? To miasto od lat wiedzie prym w rankingach medycznych, jest nie tylko prężnie działającym ośrodkiem akademickim, ale też to właśnie miasto słynie z nowoczesnych gabinetów lekarskich, także stomatologicznych oraz znakomicie wykwalifikowanej kadry. Lekarz, który zwyciężył w rankingu to wyjątkowo ceniony specjalista. Kraków ma jednak takich wielu, dlatego pacjenci przyjeżdżają do nich z całej Małopolski, a nieraz także z innych regionów naszego kraju, niekiedy nawet trafiają się pacjenci zagraniczni, kierowani tu przez operatorów zajmujących się turystyką medyczną bazującą na różnicach cen w gabinetach stomatologicznych różnych państw Unii europejskiej.

 


Czym dokładnie zajmuje się najlepszy w kraju dentysta? Kraków ceni go przede wszystkim za znakomicie przeprowadzane ekstrakcje zębów. Rzec jasna są one wykonywane tylko w sytuacji, gdy nie ma możliwości innego leczenia. Jednak wówczas dobrze wykonana ekstrakcja jest niezbędna. To co cenią pacjenci w tym gabinecie dentystycznym to liczne formy znieczulenia, jakie są tu dostępne. Tutaj dentysta rozumie, że pacjent nie chce cierpieć i proponuje znieczulenie do każdego zabiegu.

 

 

Jest to też dentysta ceniony przez małych pacjentów w Krakowie. W tym gabinecie dzieci nie boją się wizyty i chętnie przychodzą dbać o swoje małe ząbki co sprzyja wyrobieniu dobrych nawyków na przyszłość.