Czy w 2019 roku w Katowicach dotacje unijne będą nadal?

Dotacje bardzo owocnie wpłynęły na poprawę konkurencyjności małych i średnich ludzi biznesu – unijne dofinansowania to prawdziwa gratka. Dzięki nim mogli w dalszym ciągu pozwolić sobie na uruchomienie, które bez kapitału byłyby trudne lub wręcz niemożliwe do zrealizowania. Europejczycy chętnie aplikują po dotacje unijne. Dobrze mieć w pobliżu takie rozwiązania jak pgconsulting.eu . Nie ważne jaką działalność w Katowicach chcesz rozpocząć- ważne, że masz chęci i dobry pomysł na siebie. Dla firmy taka dotacja unijna to szansa na sukces. Nie unicestwij swojej życiowej szansy i aplikuj w Katowicach!

 

Jakie aplikacje przynoszą największe dofinansowania?

 

  • Chociaż w UE mieszka zaledwie 6,9 proc. ludności świata, jej udział w handlu z resztą świata stanowi około
    Katowice – Fundusze unijne to korzystne rozwiązanie.

    jednej piątej globalnego eksportu i importu.

  • Około 62 proc. całkowitej wymiany handlowej UE odbywa się między krajami UE.

  • Gospodarka UE – mierzona pod względem wartości produkowanych towarów i usług (PKB) – wyprzedza gospodarkę USA. PKB UE w 2015 r.

 

Dotacje unijne to coś z czego korzysta już cała Europa. Nie daj się dłużej namawiać i zobacz jakie korzyści z tego płyną. Zostań panem własnego losu i rozpocznij podróż, która nazywa się własna firma. Dotacje pomogą ci rozpocząć tę przygodę. Fundusze unijne to korzystne rozwiązanie.