Czy spa w Warszawie są drogie?

 

Wiele osób z dużym wydatkiem łączy wizytę w spa. Warszawa jest miastem, które słynie z dużych cen. Dlatego też z pewnością połączenie „spa Warszawa” powinno być bardzo kosztowne. Jednak czy aby na pewno tak jest? Oferta Blue Diamond Hotel pokazuje, że niekoniecznie. Można zrobić oferujące rozsądne ceny spa. Warszawa mimo że jest drogim miastem nie jest wcale przeszkodą.

Z resztą zastanówmy się ile trzeba zapłacić za niektóre zabiegi w warszawskich spa.

 

Zabieg jaki oferuje spa – Warszawa Cena
Masaż klasyczny całego ciała 150 zł
Masaż gorącą czekoladą 160 zł
Peeling kokosowy 80 zł
Kinesiotaping 50 zł za 30 minut
Drenaż limfatyczny kończyny 200 zł za 90 minut
Depilacja bikini 250 zł
Kąpiel piwna 90 zł
Masaż gorącymi kamieniami 230 zł za 60 minut
Masaż relaksacyjny 180 zł za 60 minut
Masaż masłem 220 zł za 60 minut

 

Ceny z początku wydają się dosyć duże. Jednak jeżeli porównasz te ceny z innymi, jakie oferują różne spa, to zauważysz, że wbrew pozorom nie są one tak wysokie. Oczywiście też trzeba pamiętać, że często różne zakłady w Warszawie dbają o marketing, więc można znaleźć różnego rodzaju zniżki, kupony rabatowe. To wszystko sprawi, że wizyta w spa w Warszawie będzie ostatecznie kosztować mniej. Również stali klienci często mogą liczyć na różnego rodzaju rabaty.

 

To wszystko jest znacznie łatwiejsze do zdobycia w spa, które są w stolicy naszego kraju, ponieważ zakłady się tu znajdujące wiedzą jak ważny jest marketing i dbanie o klienta.