Apartamenty w Zakopanem – postaw na komfort

W góry jedzie się przede wszystkim po to, aby wypocząć od dnia życia codziennego i spędzić świetny czas, zachwycając się przy tym widokami. Jeżeli interesuje Cię wyjazd w góry, powinieneś już teraz zorientować się w ofertach dostępnych noclegów. www.mountain-apartments.com.pl ma w ofercie luksusowe apartamenty w Zakopanem w korzystnych cenach. Zakopane jest zimową stolicą Polski, w której nie można się nudzić, ani w lato ani w zimę.

Mogłoby się wydawać, że wynajęcie apartamentu w Zakopanem może być bardzo drogie, bo jest to miejsce turystyczne i bardzo oblegane, a do tego apartamenty kojarzą się z luksusem, a co za tym idzie z wysokimi kosztami. Nie jest to do końca prawdą. Wynajmując apartamenty w Zakopanem płaci się za pomieszczenie, a nie za ilość osób, w nim nocujących. Dzięki temu można zaoszczędzić pieniądze i cieszyć się większym komfortem, bo każdy z apartamentów w Zakopanem ma do dyspozycji również kuchnię, łazienkę, salon oraz często duży balkon. Apartamenty w Zakopanem często znajdują się w budynkach, w których do dyspozycji są baseny oraz sauny.

 

Czy nocowanie w luksusach jest naprawdę takie drogie, jak wiele osób twierdzi? Ile mniej więcej zapłacimy za taki nocleg?

 

Cena za dobę

Typ

Sezon (lipiec, wrzesień, grudzień i luty)

Poza sezonem

Sylwester

Święta

Jednoosobowy

120zł

90zł

Cena wyższa o 70-130%

Cena wyższa o 20-30%

Dwuosobowy

120zł

90zł

Trzyosobowy

150zł

110zł

Czteroosobowy

200zł

150zł

Pięcioosobowy

250zł

200zł

Sześcioosobowy

300zł

250zł

Siedmioosobowy

320zł

270zł

Ośmioosobowy

350zł

300zł

 

Dzięki apartamentom w Zakopanem możesz cieszyć się pięknym widokiem gór.
Dzięki apartamentom w Zakopanem możesz cieszyć się pięknym widokiem.