Apartamenty w centrum. Zakopane ma wiele do zaoferowania

Jeżeli planujesz wybrać się do Zakopanego i potrzebujesz noclegu, powinieneś przejrzeć ofertę www.mountain-apartments.com.pl , który do dyspozycji ma osiem luksusowych apartamentów w centrum. Wszystkie znajdują się około 800m od Krupówek – reprezentacyjnej ulicy miasta, na której można skorzystać z przeróżnych atrakcji, jak np. przejazd dorożką, ale również wybrać się do muzeum.

Ale to nie wszystko co zapewnia lokalizacja, w której znajdują się apartamenty w centrum. Zakopane jest miastem, które co roku odwiedzają miliony turystów, aby odpocząć w otoczeniu najpiękniejszej przyrody. Niedaleko znajdują się cieszące się zainteresowaniem doliny, jak np. Chochołowska, Kościeliska, Pięciu Stawów itp. Poza tym w Zakopanem można udać się na jazdę na nartach, narciarstwo biegowe, snowboard czy nordic walking, do których potrzebujesz sprzętu. Bez problemu zmieścisz go w apartamencie, w porównaniu do pokojów hotelowych.

Co więcej, jeżeli zależy Ci na kuchni, w której w każdej chwili możesz przygotować jedzenie bez wychodzenia do restauracji oraz chcesz posiedzieć w zimę przy kominku bez wątpienia najlepszym wyborem będą apartamenty w centrum.

Zakopane wcale nie jest tak drogim miastem, jak mogłoby się wydawać.

Typ

Cena za całość /doba

dla 1 osoby

120–150zł

dla 2 osób

120–220zł

dla 3 osób

150-250zł

dla 4 osób

180-280zł

dla 5 osób

200-300zł

dla 6 osób

320-400zł

powyżej 6 osób

350-420zł